O nas

Poszukaj karmy dla swojego zwierzaka

Kołodziejczyk Hurt to hurtownia zoologiczna, której działalność skupia się na tym, by oferować przysmaki dla psów. Profesjonalnie przygotowana baza produktów to szansa dla każdego klienta na znalezienie dobrych produktów takich jak karma sucha, przysmaki z dodatkiem mięsa i inne smakołyki dla czworonoga.

Hurtownia przysmaków dla psów skupia się na stałym poprawianiu swojej oferty. Wprowadzane są do sprzedaży nowe produkty, karmy, które pochodzą od różnych producentów. Odwiedzając hurtownię klient może oczekiwać, żę znajdzie dla swojego psa karmę, która jemu będzie najbardziej odpowiadać. Firma dba o to, by każdy producent karmy dla psów oferujący dobre jakościowo produkty był reprezentowany w ramach oferty jaką przygotowuje hurtownia przysmaków dla psów Kołodziejczyk Hurt.

Obok szerokiej oferty przygotowanych produktów, klient może również liczyć na to, że hurtownia zorganizowana jest jako miejsce, gdzie można również liczyć na atrakcyjne ceny proponowanych, co niewątpliwie również dla przeciętnego klienta ma znaczenie. Zapraszamy wiec do zapoznania się z przygotowanymi produktami.